NORLANDIA HOTEL GROUP

Teamet Vårt.

Teamet vårt har gjestfrihet i deres DNA.

Våre ansatte har lang kompetanse og erfaring gjennom flere år innen reise- og hotellindustrien. Økonomi, salg, drift og ledelse blir tatt veldig godt vare på gjennom engasjert og motivert arbeidskraft. 

VÅR FORRETNINGSKULTUR BLIR BEST BESKREVET SOM: GOD ARBEIDSKRAFT, ARBEIDSLIDENSKAP, VARMT ENGASJEMENT OG VILJEN TIL Å LYKKES! 

Alle de ansatte på hovedkontoret er ansatt av NHG-ledelsen, den operative delen av foreldreselskapet Norlandia Hotel Group. 

NHG board:  Kristian A. Adolfsen, Roger Adolfsen,Svein Arild Mevold og Morten A. Kahrs

Morten A. Kahrs
Administrerende Direktør

tel: +47 98 22 25 64
email: morten@norlandia.no

Diana Balinova
Økonomidirektør

tel: +47 97 12 18 17
email: diana@norlandia.no

Christian Mörkstedt
Driftsdirektør

tel: +46 70 83 44 470
email: christian.morkstedt@norlandia.se

Thomas Skinnemoen
Hotel Group Controller

tel: +47 97 41 37 36
email: thomas.skinnemoen@norlandia.no

Helena Åhlberg
Driftssjef
Norge & Sverige

tel: +46 70 56 38 680
email: helena.ahlberg@norlandia.se

Peter Karlsson
Driftssjef
Norge & Sverige

tel: +46 73 83 19 135
email: peter.karlsson@norlandia.se

Leiv Roda
Driftssjef
Norge

tel: +47 98 22 25 77
email: leiv@norlandia.no

Inger Johanne Olsen
Driftssjef
Norge

tel: +47 41 54 75 85
email: inger.johanne.olsen@norlandia.no

Gyrid Eggen
Driftssjef
Norge

tel: +47 48 26 06 60
email: gyrid.eggen@norlandia.no

Ingela Heintz
Driftssjef
& Pre-Opening Manager

tel: +47 98 22 25 31
email: ingela.heintz@norlandia.no

Thomas Vidung
Operation Manager
Driftssjef F&B / Innkjøp

tel: +47 92 29 40 26
email: thomas.vidung@norlandia.no

Jarle Holsve
Direktør Forvaltning IT
Vedlikehold og Utvikling

tel: +47 98 22 25 82
email: jarle.holsve@norlandia.no

Jorunn Braate
Prosjekt
leder

tel: +47 41 67 33 69
email: jorunn.braate@norlandia.no

Hanne Brox
Revenue
Manager

tel: +47 98 22 25 16
email: hanne.brox@norlandia.no

Jill Torné
Økonomisjef Sverige
Administrativ Controller

tel: +46 73 07 44 963
email: jill.torne@norlandia.se

Marta Poch
Kontor
medarbeider

tel: +47 462 24 056
email: marta.poch@norlandia.no

Our General Managers.

Bella Lemoine
Andenes Hotel

Camilla Lund Andersen
Karl Johan Hotel

Carin Wennerros
Best Western Hotel Scheele

Fredrika Karlsson
Best Western Nya Star Hotel

Guro Ösmundset
X Meeting Point

Helga Gisldottir
Victoria Hotel Hamar/ Thon Partner Hotels

Henrik Svensson
Ronneby Brunn

Jostein Austli
Thon Hotel Backlund

Jørgen Holte
Radisson RED Oslo Økern

Kari Janne Myklbust
Thon Partner Hotel Baronen

Kenneth Börvan
Geilo Hotel

Kenneth Stensland
Comfort Hotel Bodø

Kristian Talmo
Scandic Leknes Loften

Kristin Frigstad
Thon Partner Hotel Kristiansand

Lars Ström
Stavanger Forum Hotel

Lisa Bjurén
Comfort Hotel Jönköping / First Hotel Jönköping

Mads Hammer
Park Inn Oslo Airport Hotel West

Marlene Storeng
Thon Partner Hotel Narvik

Mette Ekelund
Scandic Brennemoen

Robin Bengtsson
Comfort Hotel Helsingborg

Thomas Petersson
Strand Hotel Borgholm / Best Western Plus Kalmarsund Hotel

Thomas Stene
Park Hotel Vossavangen

Tin-Tin Jennsjö
Comfort Hotel Eskilstuna

Tirill Sægrov
Thon Partner Hotel Horten

Norlandia Hotel Group Borde.

Kristian A. Adolfsen
Bedriftseier

Roger Adolfsen
Bedriftseier

Svein Arild Mevold
Styreleder

Morten A. Kahrs
Administrerende Direktør

 

 

Cookies.

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.