NORLANDIA HOTEL GROUP

Teamet Vårt.

Teamet vårt har gjestfrihet i deres DNA.

Våre medarbeider har lang kompetanse og erfaring gjennom flere år innen reise- og hotellindustrien. Økonomi, salg, drift og ledelse blir tatt veldig godt vare på gjennom engasjert og motivert arbeidskraft.

Our General Managers.

Anita Kristiansen Coutts
Thon Partner Hotel Ullevaal Stadion

Bella Lemoine
Andenes Hotel och Thon Partner Hotel Andrikken

Camilla Lund Andersen
Karl Johan Hotel

Carin Wennerros
Best Western Hotel Scheele

Fredrika Karlsson
Best Western Avesta

Guro Øsmundset
X Meeting Point

Helene Alexandra Heggdal
Thon Partner Hotel Måløy

Helga Gisldottir
Thon Partner Hotel Victoria

Henrik Svensson
Ronneby Brunn Hotell Spa & Resort

Jostein Austli
Thon Partner Hotel Backlund

Jørgen Holte
Radisson RED Oslo Økern

Kari Janne Myklbust
Thon Partner Hotel Baronen

Kenneth Börvan
Geilo Hotel

Sonja Aasgaard Andreassen
Comfort Hotel Bodø

Kristian Talmo
Scandic Leknes Loften

Anne-Bente Langmo
Thon Partner Hotel Kristiansand

Lars Ström
Thon Partner Hotel Stavanger Forum

Lisa Bjurén
Comfort Hotel Jönköping / First Hotel Jönköping

Mads Hammer
Park Inn Oslo Airport Hotel West

Marlene Storeng
Thon Partner Hotel Narvik

Mette Ekelund
Scandic Brennemoen

Ruth Øien Mæhlum
Thon Partner Hotel Otta

Thomas Petersson
Strand Hotel Borgholm / Best Western Plus Kalmarsund Hotel

Robin Bengtsson
Comfort Hotel Helsingborg

Tin-Tin Jennsjö
Comfort Hotel Eskilstuna

Tirill Sægrov
Thon Partner Hotel Horten

Hovedkontor

Morten A. Kahrs
Administrerende Direktør

tel: +47 982 22 564
email: morten@norlandia.no

Diana Balinova
Økonomidirektør

tel: +47 971 21 817
email:diana@norlandia.no

Christian Mörkstedt
Driftsdirektør

Thomas Skinnemoen
Hotel Group Controller

tel: +47 974 13 736
email: thomas.skinnemoen@norlandia.no

Helena Åhlberg
Driftssjef
Norge & Sverige

tel: +46 705 638 680
email: helena.ahlberg@norlandia.se

Peter Karlsson
Driftssjef
Norge & Sverige

tel: +46 738 319 135
email: peter.karlsson@norlandia.se

Leiv Roda
Driftssjef
Norge

tel: +47 982 22 577
email: leiv@norlandia.no

Gyrid Eggen
Driftssjef
Norge

tel: +47 482 60 660
email: gyrid.eggen@norlandia.no

Ingela Heintz
Driftssjef
& Pre-Opening Manager

tel: +47 982 22 531
email: ingela.heintz@norlandia.no

Thomas Vidung
Direktør
F&B/innkjøp

tel: +47 922 94 026
email: thomas.vidung@norlandia.no

Jostein Austli
Driftssjef F&B

Jarle Holsve
Teknisk
Direktør

tel: +47 982 22 582
email: jarle.holsve@norlandia.no

Jorunn Braate
Business Controller
/ Prosjekt
leder

tel: +47 416 73 369
email: jorunn.braate@norlandia.no

Hanne Brox
Revenue
Manager

tel: +47 982 22 516
email: hanne.brox@norlandia.no

Jill Torné
Økonomisjef Sverige
Administrativ Controller

tel: +46 730 744 963
email: jill.torne@norlandia.se

Marta Poch
Kontor
medarbeider

tel: +47 462 24 056
email: marta.poch@norlandia.no

Johan Thorn
Styre Tanum Strand
/ Norefjäll Ski & Resort / Voss Resort

tel: +46 722 436 280
email: johan.thorn@stoten.se

Berit Lunde
Driftssjef
Park Hotel Vossevangen

tel: +47 920 96 707
email: berit.lunde@norlandia.no

Markus Øpstad
Revenue Associate / Controller Trainee

tel: +47 465 01 174
email: markus.opstad@norlandia.no

Niklas Lindström
Sjef Eiendom Drift

tel: +47 92 41 15 49
email: niklas.lindstrom@norlandia.no

Norlandia Hotel Group Styre.

Kristian A. Adolfsen
Styremedlem

Roger Adolfsen
Styremedlem

Svein Arild Steen-Mevold
Styreleder

Morten A. Kahrs
Administrerende Direktør

 

 

Cookies.

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.